Natcup - finale 27. februar i Ganløse Ore

Indbydelse
Instruktion
Startliste
Resultatliste
Stræktider
Samlet stilling
natløber

Velkommen til Natcup-finale!


Startliste:

 

Natcup 27-02-2019lø 23-02-2019 14:30
StartlisteOprettet af OE2003 © Stephan Krämer 2008

  Stnr         Brik Navn                      Klub                      Start 


H1  (23)                                   

     1      9005162 Emil Olander Lorenz       Allerød OK                18:40:00 
     2       711267 Jens Knud Maarup          Allerød OK                18:40:00 
     3      8050619 Lasse Fugmann Thamdrup    Allerød OK                18:40:00 
     4      8625624 Oscar David Brom Jensen   Allerød OK                18:40:00 
     5      8640535 Theis Munktved            Allerød OK                18:40:00 
     6      8657154 Henrik Seidelin Dam       Ballerup OK               18:40:00 
     7       891709 Kasper Ingerslev          Ballerup OK               18:40:00 
     8       302003 Erik Gotfredsen           Hvalsø OK                 18:40:00 
     9      9005294 Rasmus Skovhede Hviid     Lyngby OK                 18:40:00 
    10       504395 Morten Hass               OK Sorø                   18:40:00 
    11       804244 Thomas Vejsnæs            OK Sorø                   18:40:00 
    12      8620973 Andreas Mikkelsen         Søllerød OK               18:40:00 
    13      8621040 Rune Østergaard           Søllerød OK               18:40:00 
    14      8300830 Agnes Nørgård Kracht      Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
    15       681849 Carl Emil Schøir Kovsted  Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
    16       681848 Jakob Schøier Kovsted     Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
    17      1401495 Jesper David Jensen       Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
    18      8646100 Lasse Falck Weber         Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
    19      8635839 Tim Falck Weber           Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
    20              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    21              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    22              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    23              Vakant                    Vakant                    18:40:00 



H2  (37)                                   

   171      1413395 Anders Marager            Allerød OK                18:40:00 
   172      8664243 Hans Grønborg Nielsen     Allerød OK                18:40:00 
   173      1406279 Lars Lyngsø               Allerød OK                18:40:00 
   174       981612 Niels-Peter Vest Nielsen  Allerød OK                18:40:00 
   175      8290171 Peter Reibert Hansen      Allerød OK                18:40:00 
   176       681772 Steen T. Hasholt          Allerød OK                18:40:00 
   177      8621059 Valdemar Marager          Allerød OK                18:40:00 
   178       660743 Carsten Gemmer Hanghøj    Ballerup OK               18:40:00 
   179      8657107 Kenn Basse                Ballerup OK               18:40:00 
   180       308087 Magnus Andersen           Ballerup OK               18:40:00 
   181       721122 Morten Ploug              Ballerup OK               18:40:00 
   182      8662160 Malte Kliem               Farum OK                  18:40:00 
   183       887787 Steen Stausholm           Farum OK                  18:40:00 
   184      8150404 Gustav L. Holmberg        FIF Hillerød Orientering  18:40:00 
   185       202341 Søren Sloth               FIF Hillerød Orientering  18:40:00 
   186       505030 Lasse Hansen              Kildeholm OK              18:40:00 
   187      8635858 Adam Carlsen              OK Roskilde               18:40:00 
   188      1422371 Kent Pihl                 OK Roskilde               18:40:00 
   189       504433 Asger Habekost Nielsen    OKØST Birkerød            18:40:00 
   190      8664232 Frede Lillelund           Søllerød OK               18:40:00 
   191      8619431 Ivar Aagaard-Hansen       Søllerød OK               18:40:00 
   192      9005299 Jesper Vestergaard        Søllerød OK               18:40:00 
   193      1411286 Mathias Buchgreitz        Søllerød OK               18:40:00 
   194      1411602 Peter Becker              Søllerød OK               18:40:00 
   195       419748 Svend-Erik Jepsen         Søllerød OK               18:40:00 
   196      1403076 Jens Kovsted              Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
   197       500122 Leif E. Larsen            Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
   198      8633612 Peter Steen Landsperg     Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
   199      8633609 Poul Henning Poulsen      Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
   200      8620940 Rolf Valery               Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
   201       681751 Sten Skytte Kirkegaard    Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
   202      8061104 Tobias Olloz              Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
   203       800094 Jens Jørgen Hansen        Farum OK                  18:40:00 
   204              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   205              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   206              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   207              Vakant                    Vakant                    18:40:00 



H3  (38)                                   

    31       887865 Erik Sørensen             Allerød OK                18:40:00 
    32      8635885 Gregers Jørgensen         Ballerup OK               18:40:00 
    33      2086036 Jimmy Hoen                Ballerup OK               18:40:00 
    34       500108 Jørgen Skaarup            Ballerup OK               18:40:00 
    35       886581 Niels Aabye               Ballerup OK               18:40:00 
    36       355546 Carsten Hansen            FIF Hillerød Orientering  18:40:00 
    37      8656159 Karsten Funder            FIF Hillerød Orientering  18:40:00 
    38       896959 Søren Peter Larsen        FIF Hillerød Orientering  18:40:00 
    39      1401481 Bjarne B. Jensen          Helsingør SOK             18:40:00 
    40       500115 Flemming Wendelboe        Helsingør SOK             18:40:00 
    41      8646075 Henrik Nielsen            Holbæk OK                 18:40:00 
    42      8657111 Karsten Richardt          Køge OK                   18:40:00 
    43      9101043 Hans Christian Strib      OK GORM                   18:40:00 
    44      8657115 Jesper Allan Jensen       OK Roskilde               18:40:00 
    45      7010348 John Tripax               OK Roskilde               18:40:00 
    46       246410 Hakon Mosbech             OK Skærmen Værløse        18:40:00 
    47      2049230 Niels Hamborg Jensen      OK Skærmen Værløse        18:40:00 
    48      8646091 Jens Peter Gundorf        OKØST Birkerød            18:40:00 
    49      8640545 Thomas Østergaard         OKØST Birkerød            18:40:00 
    50       682689 Jakub Kolarik             OK73                      18:40:00 
    51      8635884 Peter Sørensen            PI-København              18:40:00 
    52      2030233 Torkil Hansen             PI-København              18:40:00 
    53       682233 Aske Tandrup Nyengaard    Søllerød OK               18:40:00 
    54       407131 Erik Melbye               Søllerød OK               18:40:00 
    55      2033031 Jesper Kirkeskov          Søllerød OK               18:40:00 
    56      8627844 Jørgen Münster-Swendsen   Søllerød OK               18:40:00 
    57      2083226 Marinus Næstoft Juhl      Søllerød OK               18:40:00 
    58      8020955 Niels la Cour Bentzon     Søllerød OK               18:40:00 
    59       422411 Troels Juhl               Søllerød OK               18:40:00 
    60      1402969 Niels Landsperg           Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
    61       680035 Ole D. Jensen             Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
    62      1301728 Ole Galle                 Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
    63       681844 Peter Wraa                Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
    64      8220257 Sven-Åke Emanuelsson      Helsingborgs SOK          18:40:00 
    65              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    66              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    67              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    68              Vakant                    Vakant                    18:40:00 



H4  (12)                                   

    71       308122 Jørn Simonsen             Ballerup OK               18:40:00 
    72       302194 Kuno Rasmussen            Ballerup OK               18:40:00 
    73      2083220 Bendt Frandsen            Farum OK                  18:40:00 
    74       302064 Holger Karlsmose          Farum OK                  18:40:00 
    75      2049931 Aage Damsgaard            Fredensborg OK            18:40:00 
    76      2119080 Knud Dam                  Kildeholm OK              18:40:00 
    77       434070 Jørn Andreasen            OK73                      18:40:00 
    78      8631620 Mogens Jørgensen          Søllerød OK               18:40:00 
    79              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    80              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    81              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    82              Vakant                    Vakant                    18:40:00 



H5  (7)                                    

    91      1420731 Jens Storm Lyngsø         Allerød OK                18:40:00 
    92      7300283 Ditlev Melbye             Søllerød OK               18:40:00 
    93      1408221 Vincent Becker            Søllerød OK               18:40:00 
    94              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    95              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    96              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
    97              Vakant                    Vakant                    18:40:00 



D2  (18)                                   

   101      2065751 Kersti Kärner             Allerød OK                18:40:00 
   102      7201389 Anne Marie Thommesen      Ballerup OK               18:40:00 
   103      1081100 Karoline Saxtorp Schulz   Ballerup OK               18:40:00 
   104      1410792 Masha Semak               Farum OK                  18:40:00 
   105       661661 Sigrid Høyer Staugaard    FIF Hillerød Orientering  18:40:00 
   106      8633602 Dicte Høbjerg Andersen    Helsingør SOK             18:40:00 
   107       423318 Tine Demandt              OK Sorø                   18:40:00 
   108      2049954 Camilla Rath Nielsen      PI-København              18:40:00 
   109      1413375 Alberte Kaae-Nielsen      Søllerød OK               18:40:00 
   110      8181816 Camille Marie Næ Juhl     Søllerød OK               18:40:00 
   111       895262 Astrid Skytte Kirkegaard  Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
   112      7201834 Celina Bregensøe          Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
   113      1404081 Mathilde Nørgård Kracht   Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
   114      2052921 Xenia Bregensøe           Tisvilde Hegn OK          18:40:00 
   115              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   116              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   117              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   118              Vakant                    Vakant                    18:40:00 



D3  (21)                                   

   121      8626197 Birgitte Birck            Allerød OK                18:40:00 
   122      8633626 Hanne Rasmussen           Allerød OK                18:40:00 
   123      8640524 Hedda Kärner Grooss       Allerød OK                18:40:00 
   124      8640537 Henriette Broman          Allerød OK                18:40:00 
   125      1406281 Jytte Olander Rasmussen   Allerød OK                18:40:00 
   126      8640550 Annette Bonde             Ballerup OK               18:40:00 
   127       721806 Maria Krog Schulz         Ballerup OK               18:40:00 
   128       348377 Bodil Karlsmose Kliem     Farum OK                  18:40:00 
   129      1406285 Sandra Simonsen           FIF Hillerød Orientering  18:40:00 
   130      1422372 Tonje Pihl                OK Roskilde               18:40:00 
   131       226517 Mette Filskov             OK Sorø                   18:40:00 
   132      1413373 Birgitte Erskov Halland   OKØST Birkerød            18:40:00 
   133      8646090 Tove Sonne Andersen       OKØST Birkerød            18:40:00 
   134      2058314 Elin Nørgard Kracht       PI-København              18:40:00 
   135      1428685 Anne Kaae-Nielsen         Søllerød OK               18:40:00 
   136       899038 Anne Skovbaek             Søllerød OK               18:40:00 
   137      8210458 Eva Emanuelsson           Helsingborgs SOK          18:40:00 
   138              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   139              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   140              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   141              Vakant                    Vakant                    18:40:00 



D5  (7)                                    

   161      1421712 Mette Hørlyk Friis        Farum OK                  18:40:00 
   162      1260546 Helle Brøchner Jønson     OK Roskilde               18:40:00 
   163      1410799 Kamma Aglund Andersen     OKØST Birkerød            18:40:00 
   164              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   165              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   166              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   167              Vakant                    Vakant                    18:40:00 



D4  (7)                                    

   151      1406252 Jette Bachhausen          FIF Hillerød Orientering  18:40:00 
   152       500180 Janet Bentzen             OKØST Birkerød            18:40:00 
   153       250021 Ellen Thisted             Søllerød OK               18:40:00 
   154              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   155              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   156              Vakant                    Vakant                    18:40:00 
   157              Vakant                    Vakant                    18:40:00 





Se indbydelse og Instruktion via menuen øverst til venstre.
Efter løbet kan du også finde resultater, liste med glemte sager, stræktider og billeder via menuen.


Gå til toppen!




Revisionsdato: 24. februar 2018