Natcup - finale 27. februar i Ganløse Ore

Indbydelse
Instruktion
Startliste
Resultatliste
Stræktider
Samlet stilling
natløber



Stræktider

 

Herunder kan du se stræktiderne.

Hvis du hellere vil se dem i WinSplits, så klik her

 

Natcup 27-02-2019on 27-02-2019 20:46
Split resultaterOprettet af OE2003 © Stephan Krämer 2008

    Pl Navn                        Tid                                                                                                                      



H1  (18)                                                                                    
                                              1        2        3       4       5       6       7       8       9       10      11       12      13      14 

     1 Carl Emil Schøir Kovst    46:01    1(42)    2(43)    3(45)   4(34)   5(35)   6(37)   7(51)   8(52)   9(41)   10(31)  11(32)   12(33)  13(56)  14(34) 
       Tisvilde Hegn OK                    1:37     3:04     5:02    6:47    9:23   11:12   14:48   17:13   18:36    20:40   21:50    23:03   25:19   26:28 
                                           1:37     1:27     1:58    1:45    2:36    1:49    3:36    2:25    1:23     2:04    1:10     1:13    2:16    1:09 
                                         15(46)   16(48)   17(50)  18(36)  19(37)  20(47)  21(57)  22(40)  23(41)        M              *77                 
                                          29:33    31:02    32:05   33:34   35:21   36:31   39:27   44:25   45:36    46:01            16:45                 
                                           3:05     1:29     1:03    1:29    1:47    1:10    2:56    4:58    1:11     0:25                                  
     2 Lasse Fugmann Thamdrup    46:06    1(42)    2(43)    3(45)   4(34)   5(35)   6(37)   7(51)   8(52)   9(41)   10(31)  11(32)   12(33)  13(56)  14(34) 
       Allerød OK                          1:32     2:58     4:50    6:35    9:01   11:05   14:40   17:11   18:35    20:40   21:51    23:04   25:22   26:30 
                                           1:32     1:26     1:52    1:45    2:26    2:04    3:35    2:31    1:24     2:05    1:11     1:13    2:18    1:08 
                                         15(46)   16(48)   17(50)  18(36)  19(37)  20(47)  21(57)  22(40)  23(41)        M              *77                 
                                          29:35    30:52    31:57   33:26   35:11   36:25   39:12   44:26   45:39    46:06            16:44                 
                                           3:05     1:17     1:05    1:29    1:45    1:14    2:47    5:14    1:13     0:27                                  
     3 Oscar David Brom Jense    47:32    1(42)    2(43)    3(45)   4(34)   5(35)   6(37)   7(47)   8(57)   9(40)   10(41)  11(31)   12(32)  13(33)  14(56) 
       Allerød OK                          1:34     3:05     4:57    6:41    9:14   11:09   12:24   15:27   21:07    22:26   24:33    25:43   26:52   29:07 
                                           1:34     1:31     1:52    1:44    2:33    1:55    1:15    3:03    5:40     1:19    2:07     1:10    1:09    2:15 
                                         15(34)   16(46)   17(48)  18(50)  19(36)  20(37)  21(51)  22(52)  23(41)        M              *60                 
                                          30:22    33:32    34:55   35:55   37:14   39:01   43:12   45:45   47:03    47:32             2:19                 
                                           1:15     3:10     1:23    1:00    1:19    1:47    4:11    2:33    1:18     0:29                                  
     4 Theis Munktved            52:24    1(31)    2(32)    3(33)   4(56)   5(34)   6(35)   7(37)   8(51)   9(52)   10(41)  11(42)   12(43)  13(45)  14(34) 
       Allerød OK                          2:32     3:47     5:07    7:27    8:56   11:33   13:37   17:35   20:26    21:55   23:19    25:04   27:33   29:30 
                                           2:32     1:15     1:20    2:20    1:29    2:37    2:04    3:58    2:51     1:29    1:24     1:45    2:29    1:57 
                                         15(46)   16(48)   17(50)  18(36)  19(37)  20(47)  21(57)  22(40)  23(41)        M                                  
                                          32:59    34:23    35:36   37:04   39:06   40:35   44:43   50:24   51:56    52:24                                  
                                           3:29     1:24     1:13    1:28    2:02    1:29    4:08    5:41    1:32     0:28                                  
     5 Agnes Nørgård Kracht      54:26    1(31)    2(32)    3(33)   4(56)   5(34)   6(35)   7(37)   8(47)   9(57)   10(40)  11(41)   12(42)  13(43)  14(45) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:31     3:45     5:04    7:25    8:45   12:02   14:09   15:30   19:01    24:27   25:58    27:42   29:18   33:10 
                                           2:31     1:14     1:19    2:21    1:20    3:17    2:07    1:21    3:31     5:26    1:31     1:44    1:36    3:52 
                                         15(34)   16(46)   17(48)  18(50)  19(36)  20(37)  21(51)  22(52)  23(41)        M                                  
                                          35:14    38:59    40:24   41:36   42:49   45:00   49:00   52:23   53:54    54:26                                  
                                           2:04     3:45     1:25    1:12    1:13    2:11    4:00    3:23    1:31     0:32                                  
     6 Emil Olander Lorenz       56:34    1(31)    2(32)    3(33)   4(56)   5(34)   6(35)   7(37)   8(51)   9(52)   10(41)  11(42)   12(43)  13(45)  14(34) 
       Allerød OK                          3:46     5:06     6:27    9:01   10:33   13:11   15:36   20:00   23:06    24:30   26:20    27:54   30:22   32:25 
                                           3:46     1:20     1:21    2:34    1:32    2:38    2:25    4:24    3:06     1:24    1:50     1:34    2:28    2:03 
                                         15(46)   16(48)   17(50)  18(36)  19(37)  20(47)  21(57)  22(40)  23(41)        M                                  
                                          36:47    38:21    39:36   41:33   43:39   45:20   48:38   54:27   56:00    56:34                                  
                                           4:22     1:34     1:15    1:57    2:06    1:41    3:18    5:49    1:33     0:34                                  
     7 Kasper Ingerslev          59:10    1(42)    2(43)    3(45)   4(34)   5(35)   6(37)   7(51)   8(52)   9(41)   10(31)  11(32)   12(33)  13(56)  14(34) 
       Ballerup OK                         1:41     3:10     7:43    9:38   12:32   14:47   18:42   21:37   23:08    26:40   28:15    29:35   32:28   34:08 
                                           1:41     1:29     4:33    1:55    2:54    2:15    3:55    2:55    1:31     3:32    1:35     1:20    2:53    1:40 
                                         15(46)   16(48)   17(50)  18(36)  19(37)  20(47)  21(57)  22(40)  23(41)        M                                  
                                          37:44    39:14    42:27   43:31   45:22   46:57   50:25   57:19   58:44    59:10                                  
                                           3:36     1:30     3:13    1:04    1:51    1:35    3:28    6:54    1:25     0:26                                  
     8 Erik Gotfredsen         1:07:33    1(42)    2(43)    3(45)   4(34)   5(35)   6(37)   7(47)   8(57)   9(40)   10(41)  11(31)   12(32)  13(33)  14(56) 
       Hvalsø OK                           2:14     3:57     7:31    9:50   13:01   15:23   17:16   21:15   29:16    31:21   34:37    36:36   38:19   41:35 
                                           2:14     1:43     3:34    2:19    3:11    2:22    1:53    3:59    8:01     2:05    3:16     1:59    1:43    3:16 
                                         15(34)   16(46)   17(48)  18(50)  19(36)  20(37)  21(51)  22(52)  23(41)        M                                  
                                          43:21    48:13    50:51   52:01   53:39   56:07 1:00:56 1:05:21 1:06:58  1:07:33                                  
                                           1:46     4:52     2:38    1:10    1:38    2:28    4:49    4:25    1:37     0:35                                  
     9 Rune Østergaard         1:08:30    1(31)    2(32)    3(33)   4(56)   5(34)   6(35)   7(37)   8(51)   9(52)   10(41)  11(42)   12(43)  13(45)  14(34) 
       Søllerød OK                        18:44    20:14    21:32   24:00   25:28   28:32   30:51   34:48   37:41    39:24   40:48    42:13   44:26   46:28 
                                          18:44     1:30     1:18    2:28    1:28    3:04    2:19    3:57    2:53     1:43    1:24     1:25    2:13    2:02 
                                         15(46)   16(48)   17(50)  18(36)  19(37)  20(47)  21(57)  22(40)  23(41)        M                                  
                                          50:05    51:44    52:54   54:04   55:59   57:21 1:00:43 1:06:20 1:08:03  1:08:30                                  
                                           3:37     1:39     1:10    1:10    1:55    1:22    3:22    5:37    1:43     0:27                                  
    10 Rasmus Skovhede Hviid   1:12:45    1(31)    2(32)    3(33)   4(56)   5(34)   6(35)   7(37)   8(51)   9(52)   10(41)  11(42)   12(43)  13(45)  14(34) 
       Lyngby OK                           4:13     5:56     7:47   11:13   12:54   16:17   19:18   24:15   27:56    29:44   32:35    34:32   41:15   44:22 
                                           4:13     1:43     1:51    3:26    1:41    3:23    3:01    4:57    3:41     1:48    2:51     1:57    6:43    3:07 
                                         15(46)   16(48)   17(50)  18(36)  19(37)  20(47)  21(57)  22(40)  23(41)        M              *56                 
                                          48:25    50:50    52:28   53:45   56:17   58:22 1:03:16 1:10:18 1:12:07  1:12:45            42:29                 
                                           4:03     2:25     1:38    1:17    2:32    2:05    4:54    7:02    1:49     0:38                                  
    11 Henrik Seidelin Dam     1:17:38    1(31)    2(32)    3(33)   4(56)   5(34)   6(35)   7(37)   8(47)   9(57)   10(40)  11(41)   12(42)  13(43)  14(45) 
       Ballerup OK                         3:18     4:51     7:25   12:29   14:39   18:46   22:00   23:49   28:41    36:19   38:47    40:31   42:16   45:15 
                                           3:18     1:33     2:34    5:04    2:10    4:07    3:14    1:49    4:52     7:38    2:28     1:44    1:45    2:59 
                                         15(34)   16(46)   17(48)  18(50)  19(36)  20(37)  21(51)  22(52)  23(41)        M                                  
                                          47:34    51:52    53:48   55:54   58:29 1:01:47 1:10:53 1:15:01 1:16:59  1:17:38                                  
                                           2:19     4:18     1:56    2:06    2:35    3:18    9:06    4:08    1:58     0:39                                  
    12 Morten Hass             1:24:56    1(31)    2(32)    3(33)   4(56)   5(34)   6(35)   7(37)   8(47)   9(57)   10(40)  11(41)   12(42)  13(43)  14(45) 
       OK Sorø                             3:33     5:16     7:08   13:55   15:52   19:50   22:56   25:30   30:22    38:24   40:34    42:43   45:16   51:03 
                                           3:33     1:43     1:52    6:47    1:57    3:58    3:06    2:34    4:52     8:02    2:10     2:09    2:33    5:47 
                                         15(34)   16(46)   17(48)  18(50)  19(36)  20(37)  21(51)  22(52)  23(41)        M              *77                 
                                          54:03    59:31  1:01:39 1:03:25 1:05:21 1:09:35 1:17:24 1:22:09 1:24:12  1:24:56          1:20:49                 
                                           3:00     5:28     2:08    1:46    1:56    4:14    7:49    4:45    2:03     0:44                                  

       Thomas Vejsnæs          Fejlkl.    1(42)    2(43)    3(45)   4(34)   5(35)   6(37)   7(51)   8(52)   9(41)   10(31)  11(32)   12(33)  13(56)  14(34) 
       OK Sorø                             1:55     3:41     7:16    9:51   13:03   15:19   -----   -----   -----    -----   -----    -----   -----   ----- 
                                           1:55     1:46     3:35    2:35    3:12    2:16                                                                   
                                         15(46)   16(48)   17(50)  18(36)  19(37)  20(47)  21(57)  22(40)  23(41)        M              *60                 
                                          -----    -----    -----   -----   -----   -----   -----   -----   -----    39:03             2:46                 
                                                                                                                     23:44                                  
       Andreas Mikkelsen       Fejlkl.    1(42)    2(43)    3(45)   4(34)   5(35)   6(37)   7(47)   8(57)   9(40)   10(41)  11(31)   12(32)  13(33)  14(56) 
       Søllerød OK                         1:41     3:12     7:12    9:20   12:07   14:32   16:00   19:16   25:07    26:33   28:57    30:21   31:43   34:18 
                                           1:41     1:31     4:00    2:08    2:47    2:25    1:28    3:16    5:51     1:26    2:24     1:24    1:22    2:35 
                                         15(34)   16(46)   17(48)  18(50)  19(36)  20(37)  21(51)  22(52)  23(41)        M              *77                 
                                          35:41    39:15    41:14   42:22   43:26   45:17   49:21   -----   53:29    53:56            51:42                 
                                           1:23     3:34     1:59    1:08    1:04    1:51    4:04            4:08     0:27                                  
       Jakob Schøier Kovsted   Fejlkl.    1(42)    2(43)    3(45)   4(34)   5(35)   6(37)   7(47)   8(57)   9(40)   10(41)  11(31)   12(32)  13(33)  14(56) 
       Tisvilde Hegn OK                   -----     3:00     4:59    6:44    9:21   11:15   12:37   15:56   20:49    22:14   24:27    25:42   26:55   29:17 
                                                    3:00     1:59    1:45    2:37    1:54    1:22    3:19    4:53     1:25    2:13     1:15    1:13    2:22 
                                         15(34)   16(46)   17(48)  18(50)  19(36)  20(37)  21(51)  22(52)  23(41)        M                                  
                                          30:28    33:39    35:00   36:00   37:21   39:07   43:22   45:57   47:16    47:45                                  
                                           1:11     3:11     1:21    1:00    1:21    1:46    4:15    2:35    1:19     0:29                                  
       Brian Lomholt           Fejlkl.    1(42)    2(43)    3(45)   4(34)   5(35)   6(37)   7(47)   8(57)   9(40)   10(41)  11(31)   12(32)  13(33)  14(56) 
       Farum OK                            2:00     3:39    13:27   15:55   19:26   21:53   23:38   28:06   36:05    38:00   -----    -----   -----   ----- 
                                           2:00     1:39     9:48    2:28    3:31    2:27    1:45    4:28    7:59     1:55                                  
                                         15(34)   16(46)   17(48)  18(50)  19(36)  20(37)  21(51)  22(52)  23(41)        M                                  
                                          -----    -----    -----   -----   -----   -----   -----   -----   -----    38:46                                  
                                                                                                                      0:46                                  
       Mikkel Lyskjær          Fejlkl.    1(31)    2(32)    3(33)   4(56)   5(34)   6(35)   7(37)   8(51)   9(52)   10(41)  11(42)   12(43)  13(45)  14(34) 
       Farum OK                            2:15     3:27     4:38    7:00    8:17   11:05   13:12   17:00   -----    21:02   22:48    24:18   26:36   28:33 
                                           2:15     1:12     1:11    2:22    1:17    2:48    2:07    3:48             4:02    1:46     1:30    2:18    1:57 
                                         15(46)   16(48)   17(50)  18(36)  19(37)  20(47)  21(57)  22(40)  23(41)        M              *77                 
                                          32:09    33:40    34:45   35:47   37:41   39:01   42:06   47:19   48:39    49:05            19:13                 
                                           3:36     1:31     1:05    1:02    1:54    1:20    3:05    5:13    1:20     0:26                                  
       Mathilde Smedega Madse  Fejlkl.    1(42)    2(43)    3(45)   4(34)   5(35)   6(37)   7(47)   8(57)   9(40)   10(41)  11(31)   12(32)  13(33)  14(56) 
       Søllerød OK                         1:59     3:40    14:19   16:23   19:27   21:42   23:16   27:19   33:17    35:03   37:38    39:08   40:32   43:10 
                                           1:59     1:41    10:39    2:04    3:04    2:15    1:34    4:03    5:58     1:46    2:35     1:30    1:24    2:38 
                                         15(34)   16(46)   17(48)  18(50)  19(36)  20(37)  21(51)  22(52)  23(41)        M              *77                 
                                          44:55    48:52    50:37   51:52   53:54   56:10 1:00:26   ----- 1:05:02  1:05:36          1:02:59                 
                                           1:45     3:57     1:45    1:15    2:02    2:16    4:16            4:36     0:34                                  



H3  (34)                                                                                    
                                              1        2        3       4       5       6       7       8       9       10      11       12      13      14 

     1 Marinus Næstoft Juhl      39:25    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       Søllerød OK                         2:28     3:49     5:18   10:31   12:51   14:42   16:20   17:51   20:31    22:09   25:45    29:33   31:57   34:46 
                                           2:28     1:21     1:29    5:13    2:20    1:51    1:38    1:31    2:40     1:38    3:36     3:48    2:24    2:49 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          36:28    39:25                                                                                                    
                                           1:42     2:57                                                                                                    
     2 Aske Tandrup Nyengaard    39:27    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       Søllerød OK                         1:40     5:04     7:21    9:28   11:13   13:03   16:26   19:21   20:52    22:43   27:08    29:45   32:05   34:58 
                                           1:40     3:24     2:17    2:07    1:45    1:50    3:23    2:55    1:31     1:51    4:25     2:37    2:20    2:53 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          36:22    39:27                                                                                                    
                                           1:24     3:05                                                                                                    
     3 Torkil Hansen             39:32    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       PI-København                        1:56     6:55     9:33   12:54   15:13   16:53   19:44   21:20   23:03    28:01   30:51    33:08   34:58   36:29 
                                           1:56     4:59     2:38    3:21    2:19    1:40    2:51    1:36    1:43     4:58    2:50     2:17    1:50    1:31 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          38:58    39:32                                                                                                    
                                           2:29     0:34                                                                                                    
     4 Troels Juhl               40:54    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       Søllerød OK                         2:30     6:54     9:48   12:12   14:00   15:50   18:40   21:23   22:58    25:14   30:13    32:42   34:55   37:26 
                                           2:30     4:24     2:54    2:24    1:48    1:50    2:50    2:43    1:35     2:16    4:59     2:29    2:13    2:31 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          40:25    40:54                                                                                                    
                                           2:59     0:29                                                                                                    
     5 Jørgen Skaarup            41:03    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Ballerup OK                         2:49     4:38     6:31   11:51   14:33   16:53   19:31   21:38   23:26    27:57   30:44    34:13   36:00   37:47 
                                           2:49     1:49     1:53    5:20    2:42    2:20    2:38    2:07    1:48     4:31    2:47     3:29    1:47    1:47 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          40:24    41:03                                                                                                    
                                           2:37     0:39                                                                                                    
     6 Henrik Nielsen            44:14    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       Holbæk OK                           3:22     5:05     7:13   12:58   15:59   18:36   20:42   22:45   25:50    27:49   32:56    35:25   38:21   41:15 
                                           3:22     1:43     2:08    5:45    3:01    2:37    2:06    2:03    3:05     1:59    5:07     2:29    2:56    2:54 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          43:37    44:14                                                                                                    
                                           2:22     0:37                                                                                                    
     7 Peter Sørensen            45:06    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       PI-København                        2:12     7:08     9:51   12:21   14:14   16:01   18:45   23:21   25:22    27:14   32:45    35:22   37:19   40:43 
                                           2:12     4:56     2:43    2:30    1:53    1:47    2:44    4:36    2:01     1:52    5:31     2:37    1:57    3:24 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          44:28    45:06                                                                                                    
                                           3:45     0:38                                                                                                    
     8 Erik Melbye               45:42    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Søllerød OK                         2:04     6:30     9:14   12:40   15:07   16:59   19:59   22:03   24:03    32:20   35:36    38:23   40:19   42:01 
                                           2:04     4:26     2:44    3:26    2:27    1:52    3:00    2:04    2:00     8:17    3:16     2:47    1:56    1:42 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          45:03    45:42                                                                                                    
                                           3:02     0:39                                                                                                    
     9 Hans Christian Strib      45:43    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       OK GORM                             2:29     7:32    10:18   13:09   15:46   17:38   20:44   24:22   26:19    28:40   34:27    37:44   40:10   42:48 
                                           2:29     5:03     2:46    2:51    2:37    1:52    3:06    3:38    1:57     2:21    5:47     3:17    2:26    2:38 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          45:04    45:43                                                                                                    
                                           2:16     0:39                                                                                                    
    10 Niels Landsperg           45:45    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:06     7:05     9:50   12:36   15:31   18:00   21:20   23:21   25:34    31:24   35:01    37:24   39:56   41:49 
                                           2:06     4:59     2:45    2:46    2:55    2:29    3:20    2:01    2:13     5:50    3:37     2:23    2:32    1:53 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          45:03    45:45                                                                                                    
                                           3:14     0:42                                                                                                    
    11 Flemming Wendelboe        45:54    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Helsingør SOK                       3:36     5:33     7:41   13:16   16:32   20:18   23:13   25:31   27:43    32:15   35:42    37:59   40:07   41:52 
                                           3:36     1:57     2:08    5:35    3:16    3:46    2:55    2:18    2:12     4:32    3:27     2:17    2:08    1:45 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          45:18    45:54                                                                                                    
                                           3:26     0:36                                                                                                    
    12 Jakub Kolarik             46:07    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       OK73                                3:43     6:10     8:05   13:48   17:00   19:49   23:16   25:36   27:45    32:34   35:50    38:59   40:54   42:43 
                                           3:43     2:27     1:55    5:43    3:12    2:49    3:27    2:20    2:09     4:49    3:16     3:09    1:55    1:49 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          45:31    46:07                                                                                                    
                                           2:48     0:36                                                                                                    
    13 Niels la Cour Bentzon     47:01    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Søllerød OK                         3:23     5:12     7:07   13:54   17:08   20:01   23:29   25:41   27:39    32:17   36:09    39:29   41:37   43:39 
                                           3:23     1:49     1:55    6:47    3:14    2:53    3:28    2:12    1:58     4:38    3:52     3:20    2:08    2:02 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          46:22    47:01                                                                                                    
                                           2:43     0:39                                                                                                    
    14 Søren Peter Larsen        47:56    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       FIF Hillerød Orienteri              2:32     7:49    12:22   14:46   17:36   19:47   23:48   26:00   28:11    33:45   36:14    40:01   42:00   43:54 
                                           2:32     5:17     4:33    2:24    2:50    2:11    4:01    2:12    2:11     5:34    2:29     3:47    1:59    1:54 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          47:14    47:56                                                                                                    
                                           3:20     0:42                                                                                                    
    15 Jørgen Münster-Swendse    48:15    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Søllerød OK                         5:27     7:19     9:29   15:09   18:15   21:05   23:55   26:12   28:48    33:58   37:10    39:38   41:42   43:51 
                                           5:27     1:52     2:10    5:40    3:06    2:50    2:50    2:17    2:36     5:10    3:12     2:28    2:04    2:09 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          47:33    48:15                                                                                                    
                                           3:42     0:42                                                                                                    
    16 Jens Peter Gundorf        48:23    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       OKØST Birkerød                      5:29     7:26     9:26   15:18   18:11   21:00   23:51   25:57   28:32    33:35   37:26    39:55   42:06   44:12 
                                           5:29     1:57     2:00    5:52    2:53    2:49    2:51    2:06    2:35     5:03    3:51     2:29    2:11    2:06 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          47:41    48:23                                                                                                    
                                           3:29     0:42                                                                                                    
    17 Peter Wraa                48:43    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       Tisvilde Hegn OK                    4:43     6:36     8:52   15:04   18:03   21:04   23:30   25:47   28:59    31:07   36:36    39:58   42:25   45:45 
                                           4:43     1:53     2:16    6:12    2:59    3:01    2:26    2:17    3:12     2:08    5:29     3:22    2:27    3:20 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          48:02    48:43                                                                                                    
                                           2:17     0:41                                                                                                    
    18 Gregers Jørgensen         49:55    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Ballerup OK                         5:19     7:35     9:42   16:32   19:26   22:46   26:36   29:04   31:15    36:26   39:42    42:04   44:20   46:12 
                                           5:19     2:16     2:07    6:50    2:54    3:20    3:50    2:28    2:11     5:11    3:16     2:22    2:16    1:52 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          49:14    49:55                                                                                                    
                                           3:02     0:41                                                                                                    
    19 Jesper Kirkeskov          51:10    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       Søllerød OK                         4:10     6:20     8:28   14:43   18:12   21:43   24:00   26:00   29:48    32:31   38:22    42:04   45:02   48:19 
                                           4:10     2:10     2:08    6:15    3:29    3:31    2:17    2:00    3:48     2:43    5:51     3:42    2:58    3:17 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          50:26    51:10                                                                                                    
                                           2:07     0:44                                                                                                    
    20 John Tripax               53:00    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       OK Roskilde                         2:28     7:31    13:18   15:41   18:16   20:26   23:45   27:19   30:01    32:20   39:46    43:43   46:49   49:44 
                                           2:28     5:03     5:47    2:23    2:35    2:10    3:19    3:34    2:42     2:19    7:26     3:57    3:06    2:55 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          52:15    53:00                                                                                                    
                                           2:31     0:45                                                                                                    
    21 Thomas Østergaard         53:51    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       OKØST Birkerød                      4:04     6:22     8:40   14:54   20:33   23:19   26:41   28:47   31:52    34:00   39:17    43:29   46:47   50:48 
                                           4:04     2:18     2:18    6:14    5:39    2:46    3:22    2:06    3:05     2:08    5:17     4:12    3:18    4:01 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          53:06    53:51                                                                                                    
                                           2:18     0:45                                                                                                    
    22 Jesper Allan Jensen       54:48    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       OK Roskilde                         2:37     8:02    11:55   15:18   18:32   20:57   25:20   27:29   29:51    36:18   42:27    45:12   47:49   50:40 
                                           2:37     5:25     3:53    3:23    3:14    2:25    4:23    2:09    2:22     6:27    6:09     2:45    2:37    2:51 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          54:03    54:48                                                                                                    
                                           3:23     0:45                                                                                                    
    23 Hakon Mosbech             54:50    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       OK Skærmen Værløse                  2:39    10:34    13:36   16:32   19:41   23:10   26:44   28:49   30:58    38:10   42:17    45:26   47:53   50:32 
                                           2:39     7:55     3:02    2:56    3:09    3:29    3:34    2:05    2:09     7:12    4:07     3:09    2:27    2:39 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          54:08    54:50                                                                                                    
                                           3:36     0:42                                                                                                    
    24 Ole Galle                 54:55    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:40     7:51    11:21   14:51   17:55   20:32   24:38   26:52   29:13    36:14   40:36    43:46   48:46   50:44 
                                           2:40     5:11     3:30    3:30    3:04    2:37    4:06    2:14    2:21     7:01    4:22     3:10    5:00    1:58 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          54:08    54:55                                                                                                    
                                           3:24     0:47                                                                                                    
    25 Karsten Richardt          59:14    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Køge OK                             7:36    10:11    12:25   20:41   24:29   27:40   30:46   33:41   36:01    42:21   45:53    49:23   52:33   54:47 
                                           7:36     2:35     2:14    8:16    3:48    3:11    3:06    2:55    2:20     6:20    3:32     3:30    3:10    2:14 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          58:40    59:14                                                                                                    
                                           3:53     0:34                                                                                                    
    26 Erik Sørensen           1:02:15    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       Allerød OK                          3:09     5:09    10:57   19:55   26:15   29:30   32:09   35:37   38:56    40:57   46:49    53:01   55:54   59:34 
                                           3:09     2:00     5:48    8:58    6:20    3:15    2:39    3:28    3:19     2:01    5:52     6:12    2:53    3:40 
                                         15(41)        M              *64                                                                                   
                                        1:01:35  1:02:15            24:06                                                                                   
                                           2:01     0:40                                                                                                    
    27 Sven-Åke Emanuelsson    1:03:02    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Helsingborgs SOK                    3:49     6:05     8:24   15:46   19:33   24:23   30:08   33:10   35:50    43:06   47:08    50:27   54:25   57:20 
                                           3:49     2:16     2:19    7:22    3:47    4:50    5:45    3:02    2:40     7:16    4:02     3:19    3:58    2:55 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                        1:02:10  1:03:02                                                                                                    
                                           4:50     0:52                                                                                                    
    28 Niels Hamborg Jensen    1:04:47    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       OK Skærmen Værløse                  3:54     6:14     8:26   14:20   17:16   36:39   39:11   41:06   44:34    46:53   51:40    56:14   58:36 1:01:52 
                                           3:54     2:20     2:12    5:54    2:56   19:23    2:32    1:55    3:28     2:19    4:47     4:34    2:22    3:16 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                        1:04:03  1:04:47                                                                                                    
                                           2:11     0:44                                                                                                    
    29 Ole D. Jensen           1:09:52    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:37     8:36    13:27   16:51   19:24   21:39   25:48   30:11   36:55    39:58   52:30    56:51 1:01:31 1:06:05 
                                           2:37     5:59     4:51    3:24    2:33    2:15    4:09    4:23    6:44     3:03   12:32     4:21    4:40    4:34 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                        1:09:08  1:09:52                                                                                                    
                                           3:03     0:44                                                                                                    
    30 Karsten Funder          1:09:56    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       FIF Hillerød Orienteri              3:55    10:02    17:48   21:17   23:57   26:24   30:06   35:15   38:44    41:40   50:53    54:53 1:01:45 1:06:26 
                                           3:55     6:07     7:46    3:29    2:40    2:27    3:42    5:09    3:29     2:56    9:13     4:00    6:52    4:41 
                                         15(41)        M              *51                                                                                   
                                        1:09:10  1:09:56            14:44                                                                                   
                                           2:44     0:46                                                                                                    
    31 Jimmy Hoen              1:13:00    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       Ballerup OK                         5:43     8:26    10:52   23:53   28:05   31:44   37:08   39:55   43:59    48:26   55:48  1:00:32 1:05:47 1:10:24 
                                           5:43     2:43     2:26   13:01    4:12    3:39    5:24    2:47    4:04     4:27    7:22     4:44    5:15    4:37 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                        1:12:21  1:13:00                                                                                                    
                                           1:57     0:39                                                                                                    
    32 Carsten Hansen          1:21:59    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       FIF Hillerød Orienteri              3:27     8:55    12:12   15:56   26:50   29:13   33:06   35:49   48:57  1:01:06 1:05:05  1:08:33 1:15:45 1:17:58 
                                           3:27     5:28     3:17    3:44   10:54    2:23    3:53    2:43   13:08    12:09    3:59     3:28    7:12    2:13 
                                         15(41)        M              *62                                                                                   
                                        1:21:11  1:21:59            18:06                                                                                   
                                           3:13     0:48                                                                                                    
    33 Niels Aabye             1:22:14    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       Ballerup OK                         7:28    31:44    34:59   38:33   40:58   43:17   47:47   51:47   54:18    57:26 1:05:04  1:10:52 1:14:06 1:18:59 
                                           7:28    24:16     3:15    3:34    2:25    2:19    4:30    4:00    2:31     3:08    7:38     5:48    3:14    4:53 
                                         15(41)        M              *31                                                                                   
                                        1:21:19  1:22:14             3:39                                                                                   
                                           2:20     0:55                                                                                                    

       Bjarne B. Jensen        Fejlkl.    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       Helsingør SOK                       5:22     7:15     9:19   15:24   18:22   21:36   23:35   25:23   28:52    31:47   36:32    39:38   41:49   44:55 
                                           5:22     1:53     2:04    6:05    2:58    3:14    1:59    1:48    3:29     2:55    4:45     3:06    2:11    3:06 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          -----    47:22                                                                                                    
                                                    2:27                                                                                                    



H4  (8)                                                                                     
                                              1        2        3       4       5       6       7       8       9       10      11       12      13      14 

     1 Aage Damsgaard            34:57    1(59)    2(31)    3(42)   4(65)   5(64)   6(67)   7(63)   8(41)   9(42)   10(52)  11(40)   12(41)       M         
       Fredensborg OK                      3:20     5:17     8:48   12:27   15:51   18:41   21:27   25:51   28:16    30:56   32:00    34:11   34:57         
                                           3:20     1:57     3:31    3:39    3:24    2:50    2:46    4:24    2:25     2:40    1:04     2:11    0:46         
     2 Kuno Rasmussen            49:53    1(59)    2(31)    3(42)   4(52)   5(40)   6(41)   7(42)   8(65)   9(64)   10(67)  11(63)   12(41)       M         
       Ballerup OK                         4:35     8:06    13:00   18:21   19:52   22:51   27:32   32:55   37:01    40:39   44:07    49:04   49:53         
                                           4:35     3:31     4:54    5:21    1:31    2:59    4:41    5:23    4:06     3:38    3:28     4:57    0:49         
     3 Jørn Andreasen            50:00    1(42)    2(65)    3(64)   4(67)   5(63)   6(41)   7(59)   8(31)   9(42)   10(52)  11(40)   12(41)       M         
       OK73                                4:40    10:22    15:36   18:56   22:15   26:49   31:08   34:30   39:41    44:18   45:56    49:12   50:00         
                                           4:40     5:42     5:14    3:20    3:19    4:34    4:19    3:22    5:11     4:37    1:38     3:16    0:48         
     4 Mogens Jørgensen          50:04    1(42)    2(52)    3(40)   4(41)   5(59)   6(31)   7(42)   8(65)   9(64)   10(67)  11(63)   12(41)       M         
       Søllerød OK                         4:33    10:03    11:28   14:51   19:52   22:10   27:20   32:28   36:49    40:19   44:32    49:12   50:04         
                                           4:33     5:30     1:25    3:23    5:01    2:18    5:10    5:08    4:21     3:30    4:13     4:40    0:52         
     5 Bendt Frandsen            59:29    1(42)    2(65)    3(64)   4(67)   5(63)   6(41)   7(59)   8(31)   9(42)   10(52)  11(40)   12(41)       M         
       Farum OK                            3:15     8:34    13:38   18:06   21:33   29:15   33:47   40:07   47:17    52:39   55:21    58:32   59:29         
                                           3:15     5:19     5:04    4:28    3:27    7:42    4:32    6:20    7:10     5:22    2:42     3:11    0:57         
     6 Knud Dam                1:04:54    1(59)    2(31)    3(42)   4(52)   5(40)   6(41)   7(42)   8(65)   9(64)   10(67)  11(63)   12(41)       M         
       Kildeholm OK                        6:47    12:12    21:00   26:49   28:26   31:45   34:33   39:16   45:17    50:23   59:23  1:04:02 1:04:54         
                                           6:47     5:25     8:48    5:49    1:37    3:19    2:48    4:43    6:01     5:06    9:00     4:39    0:52         
     7 Holger Karlsmose        1:14:47    1(42)    2(52)    3(40)   4(41)   5(59)   6(31)   7(42)   8(65)   9(64)   10(67)  11(63)   12(41)       M         
       Farum OK                            3:26     7:39    11:02   14:38   20:03   23:09   29:02   45:34   58:15  1:02:23 1:06:48  1:13:26 1:14:47         
                                           3:26     4:13     3:23    3:36    5:25    3:06    5:53   16:32   12:41     4:08    4:25     6:38    1:21         
     8 Kurt Dose               1:16:26    1(59)    2(31)    3(42)   4(65)   5(64)   6(67)   7(63)   8(41)   9(42)   10(52)  11(40)   12(41)       M         
       Køge OK                             4:38     7:53    13:46   32:43   37:59   43:11   51:28   59:59 1:04:25  1:10:04 1:11:55  1:15:27 1:16:26         
                                           4:38     3:15     5:53   18:57    5:16    5:12    8:17    8:31    4:26     5:39    1:51     3:32    0:59         



H5  (4)                                                                                     
                                              1        2        3       4       5       6       7       8       9       10      11       12      13      14 

       Jens Storm Lyngsø       Fejlkl.    1(70)    2(59)    3(31)   4(70)   5(55)   6(60)   7(70)   8(72)   9(73)   10(56)  11(74)   12(54)  13(75)  14(77) 
       Allerød OK                          1:48     2:43    -----    6:01    7:01    8:00    9:33   11:29   13:59    18:00   -----    24:15   27:00   30:09 
                                           1:48     0:55             3:18    1:00    0:59    1:33    1:56    2:30     4:01             6:15    2:45    3:09 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          32:43    33:10                                                                                                    
                                           2:34     0:27                                                                                                    
       Ditlev Melbye           Fejlkl.    1(70)    2(59)    3(31)   4(70)   5(55)   6(60)   7(70)   8(72)   9(73)   10(56)  11(74)   12(54)  13(75)  14(77) 
       Søllerød OK                         1:45     7:09    11:27   19:49   -----   -----   -----   22:09   28:08    33:42   37:48    41:39   45:06   49:07 
                                           1:45     5:24     4:18    8:22                            2:20    5:59     5:34    4:06     3:51    3:27    4:01 
                                         15(41)        M              *55     *60                                                                           
                                          -----    52:58             3:20    4:18                                                                           
                                                    3:51                                                                                                    
       Vincent Becker          Fejlkl.    1(70)    2(59)    3(31)   4(70)   5(55)   6(60)   7(70)   8(72)   9(73)   10(56)  11(74)   12(54)  13(75)  14(77) 
       Søllerød OK                         1:43     2:39    -----    5:58    6:58    7:55    9:30   11:26   13:56    17:56   20:55    24:12   26:56   30:05 
                                           1:43     0:56             3:19    1:00    0:57    1:35    1:56    2:30     4:00    2:59     3:17    2:44    3:09 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          32:45    33:13                                                                                                    
                                           2:40     0:28                                                                                                    
       Sebastian Røysland Mal   Udgået    1(70)    2(59)    3(31)   4(70)   5(55)   6(60)   7(70)   8(72)   9(73)   10(56)  11(74)   12(54)  13(75)  14(77) 
       Søllerød OK                        -----    -----    -----   -----   -----   -----   -----   -----   -----    -----   -----    -----   -----   ----- 
                                                                                                                                                            
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          -----                                                                                                             
                                                                                                                                                            



D2  (13)                                                                                    
                                              1        2        3       4       5       6       7       8       9       10      11       12      13      14 

     1 Masha Semak               43:01    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Farum OK                            2:39     3:29     7:43    9:52   12:25   15:42   17:31   21:02   22:58    24:59   28:23    32:50   34:55   36:34 
                                           2:39     0:50     4:14    2:09    2:33    3:17    1:49    3:31    1:56     2:01    3:24     4:27    2:05    1:39 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          38:21    40:58    42:28   43:01                                                                                   
                                           1:47     2:37     1:30    0:33                                                                                   
     2 Mathilde Nørgård Krach    46:24    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(69)   8(52)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:42     3:27     6:19    9:06   11:25   14:58   17:06   19:35   21:29    23:42   26:45    31:48   34:27   36:19 
                                           2:42     0:45     2:52    2:47    2:19    3:33    2:08    2:29    1:54     2:13    3:03     5:03    2:39    1:52 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          38:30    43:26    45:49   46:24                                                                                   
                                           2:11     4:56     2:23    0:35                                                                                   
     3 Xenia Bregensøe           47:47    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:33     3:26     6:10    8:26   10:13   12:40   16:47   19:39   22:56    26:41   32:28    34:45   37:10   40:52 
                                           2:33     0:53     2:44    2:16    1:47    2:27    4:07    2:52    3:17     3:45    5:47     2:17    2:25    3:42 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          43:20    45:42    47:14   47:47                                                                                   
                                           2:28     2:22     1:32    0:33                                                                                   
     4 Camille Marie Næ Juhl     47:54    1(59)    2(49)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(60)   10(43)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Søllerød OK                         2:24     5:06     9:56   12:54   14:53   17:33   22:02   24:14   27:04    28:05   32:12    34:36   37:05   41:02 
                                           2:24     2:42     4:50    2:58    1:59    2:40    4:29    2:12    2:50     1:01    4:07     2:24    2:29    3:57 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          43:16    45:48    47:22   47:54                                                                                   
                                           2:14     2:32     1:34    0:32                                                                                   
     5 Astrid Skytte Kirkegaa    50:32    1(59)    2(49)    3(53)   4(78)   5(38)   6(69)   7(52)   8(41)   9(60)   10(43)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:23     5:05    10:19   12:43   14:52   17:32   20:05   22:02   25:16    26:18   30:13    32:59   35:52   39:53 
                                           2:23     2:42     5:14    2:24    2:09    2:40    2:33    1:57    3:14     1:02    3:55     2:46    2:53    4:01 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          42:34    47:01    49:59   50:32                                                                                   
                                           2:41     4:27     2:58    0:33                                                                                   
     6 Celina Bregensøe          55:46    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:44     3:37     7:46   10:14   12:44   17:02   19:35   23:30   26:27    29:23   34:04    41:15   44:58   47:07 
                                           2:44     0:53     4:09    2:28    2:30    4:18    2:33    3:55    2:57     2:56    4:41     7:11    3:43    2:09 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M             *51                                                                   
                                          49:54    53:08    55:07   55:46           48:24                                                                   
                                           2:47     3:14     1:59    0:39                                                                                   
     7 Dicte Høbjerg Andersen    57:30    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Helsingør SOK                       3:47     4:49     8:41   11:41   13:46   16:53   21:14   23:33   26:10    29:44   36:06    39:05   43:41   48:19 
                                           3:47     1:02     3:52    3:00    2:05    3:07    4:21    2:19    2:37     3:34    6:22     2:59    4:36    4:38 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          51:00    54:29    56:56   57:30                                                                                   
                                           2:41     3:29     2:27    0:34                                                                                   
     8 Anne Marie Thommesen      58:23    1(59)    2(49)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(60)   10(43)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Ballerup OK                         2:46     6:23    11:57   14:58   17:38   20:56   25:02   28:35   33:21    34:20   38:25    41:31   44:35   50:00 
                                           2:46     3:37     5:34    3:01    2:40    3:18    4:06    3:33    4:46     0:59    4:05     3:06    3:04    5:25 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          53:01    55:51    57:42   58:23                                                                                   
                                           3:01     2:50     1:51    0:41                                                                                   
     9 Siri Simonsen             59:34    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(69)   7(52)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       FIF Hillerød Orienteri              2:55     3:44     7:45   11:37   13:44   16:11   19:29   21:37   23:53    27:00   32:49    35:28   38:57   45:03 
                                           2:55     0:49     4:01    3:52    2:07    2:27    3:18    2:08    2:16     3:07    5:49     2:39    3:29    6:06 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          48:28    54:05    58:51   59:34                                                                                   
                                           3:25     5:37     4:46    0:43                                                                                   
    10 Karoline Saxtorp Schul  1:03:39    1(59)    2(49)    3(53)   4(78)   5(38)   6(69)   7(52)   8(41)   9(60)   10(43)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Ballerup OK                         2:58     7:24    13:48   17:18   19:43   22:35   26:16   28:48   33:09    34:18   38:44    42:11   45:29   53:06 
                                           2:58     4:26     6:24    3:30    2:25    2:52    3:41    2:32    4:21     1:09    4:26     3:27    3:18    7:37 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          55:45  1:00:10  1:03:03 1:03:39                                                                                   
                                           2:39     4:25     2:53    0:36                                                                                   
    11 Camilla Rath Nielsen    1:05:44    1(59)    2(49)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(60)  11(43)   12(53)  13(78)  14(38) 
       PI-København                        2:28     6:57    12:11   14:57   17:47   23:16   25:59   31:04   34:07    37:48   39:29    48:07   51:22   53:26 
                                           2:28     4:29     5:14    2:46    2:50    5:29    2:43    5:05    3:03     3:41    1:41     8:38    3:15    2:04 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          58:38  1:02:52  1:05:13 1:05:44                                                                                   
                                           5:12     4:14     2:21    0:31                                                                                   
    12 Kersti Kärner           1:18:52    1(59)    2(49)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(69)   8(52)   9(41)   10(60)  11(43)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Allerød OK                          3:34     9:11    18:17   21:46   25:39   31:59   35:40   39:03   41:34    47:43   49:13    55:42   59:38 1:03:11 
                                           3:34     5:37     9:06    3:29    3:53    6:20    3:41    3:23    2:31     6:09    1:30     6:29    3:56    3:33 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                        1:06:23  1:14:23  1:17:58 1:18:52                                                                                   
                                           3:12     8:00     3:35    0:54                                                                                   
    13 Tine Demandt            1:45:21    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(69)   7(52)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       OK Sorø                             8:27    11:22    21:47   25:42   30:39   35:10   38:52   42:37   47:27    52:52 1:04:43  1:09:49 1:15:38 1:29:49 
                                           8:27     2:55    10:25    3:55    4:57    4:31    3:42    3:45    4:50     5:25   11:51     5:06    5:49   14:11 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                        1:34:28  1:40:36  1:44:42 1:45:21                                                                                   
                                           4:39     6:08     4:06    0:39                                                                                   



D3  (18)                                                                                    
                                              1        2        3       4       5       6       7       8       9       10      11       12      13      14 

     1 Elin Nørgard Kracht       40:31    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       PI-København                        1:42     6:48     9:13   12:36   14:51   16:50   19:36   21:10   22:52    28:14   30:41    34:08   36:01   37:34 
                                           1:42     5:06     2:25    3:23    2:15    1:59    2:46    1:34    1:42     5:22    2:27     3:27    1:53    1:33 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          39:51    40:31                                                                                                    
                                           2:17     0:40                                                                                                    
     2 Mette Filskov             44:41    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       OK Sorø                             2:04     7:03     9:59   12:51   15:03   17:22   20:19   23:56   25:57    28:15   34:01    37:00   39:23   42:11 
                                           2:04     4:59     2:56    2:52    2:12    2:19    2:57    3:37    2:01     2:18    5:46     2:59    2:23    2:48 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          44:04    44:41                                                                                                    
                                           1:53     0:37                                                                                                    
     3 Eva Smedegaard Madsen     44:45    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Søllerød OK                         2:09     7:20    10:49   15:24   18:02   20:04   23:34   25:16   27:09    32:50   35:29    37:28   39:36   41:17 
                                           2:09     5:11     3:29    4:35    2:38    2:02    3:30    1:42    1:53     5:41    2:39     1:59    2:08    1:41 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          44:09    44:45                                                                                                    
                                           2:52     0:36                                                                                                    
     4 Hedda Kärner Grooss       45:24    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       Allerød OK                          2:44     7:24    10:15   13:08   15:28   17:18   20:46   24:54   26:44    28:54   34:57    38:03   40:13   42:54 
                                           2:44     4:40     2:51    2:53    2:20    1:50    3:28    4:08    1:50     2:10    6:03     3:06    2:10    2:41 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          44:43    45:24                                                                                                    
                                           1:49     0:41                                                                                                    
     5 Tonje Pihl                45:51    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       OK Roskilde                         4:21     6:08     8:12   14:10   17:30   20:08   23:07   25:25   27:37    32:06   35:09    38:19   40:31   42:19 
                                           4:21     1:47     2:04    5:58    3:20    2:38    2:59    2:18    2:12     4:29    3:03     3:10    2:12    1:48 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          45:13    45:51                                                                                                    
                                           2:54     0:38                                                                                                    
     6 Annette Bonde             46:26    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Ballerup OK                         1:58     7:00    10:56   13:23   16:10   18:30   22:15   24:28   26:52    33:04   35:49    38:44   41:00   42:45 
                                           1:58     5:02     3:56    2:27    2:47    2:20    3:45    2:13    2:24     6:12    2:45     2:55    2:16    1:45 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          45:45    46:26                                                                                                    
                                           3:00     0:41                                                                                                    
     7 Bodil Karlsmose Kliem     47:40    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Farum OK                            3:30     5:28     7:32   15:08   18:10   21:13   24:41   26:55   28:54    33:56   37:04    39:43   41:50   44:04 
                                           3:30     1:58     2:04    7:36    3:02    3:03    3:28    2:14    1:59     5:02    3:08     2:39    2:07    2:14 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          47:02    47:40                                                                                                    
                                           2:58     0:38                                                                                                    
     8 Sandra Simonsen           48:40    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       FIF Hillerød Orienteri              3:52     6:16     8:33   14:29   18:09   20:47   23:10   25:16   28:43    30:40   35:50    38:54   42:39   45:42 
                                           3:52     2:24     2:17    5:56    3:40    2:38    2:23    2:06    3:27     1:57    5:10     3:04    3:45    3:03 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          47:56    48:40                                                                                                    
                                           2:14     0:44                                                                                                    
     9 Henriette Broman          50:14    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Allerød OK                          2:14     8:39    12:03   15:22   18:15   20:27   24:21   26:32   28:50    34:53   38:41    41:11   44:13   46:18 
                                           2:14     6:25     3:24    3:19    2:53    2:12    3:54    2:11    2:18     6:03    3:48     2:30    3:02    2:05 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          49:30    50:14                                                                                                    
                                           3:12     0:44                                                                                                    
    10 Maria Krog Schulz         51:03    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       Ballerup OK                         4:02     6:18     8:30   14:37   18:06   21:31   23:59   26:12   29:43    31:39   37:35    41:02   44:00   48:11 
                                           4:02     2:16     2:12    6:07    3:29    3:25    2:28    2:13    3:31     1:56    5:56     3:27    2:58    4:11 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          50:16    51:03                                                                                                    
                                           2:05     0:47                                                                                                    
    11 Birgitte Birck            53:39    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       Allerød OK                          4:13     6:24     8:43   15:15   19:57   22:38   26:22   28:22   31:29    33:58   39:49    43:27   46:42   50:43 
                                           4:13     2:11     2:19    6:32    4:42    2:41    3:44    2:00    3:07     2:29    5:51     3:38    3:15    4:01 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          52:51    53:39                                                                                                    
                                           2:08     0:48                                                                                                    
    12 Birgitte Erskov Hallan    54:40    1(42)    2(58)    3(51)   4(61)   5(40)   6(41)   7(31)   8(32)   9(44)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       OKØST Birkerød                      2:55     8:08    11:24   15:16   18:18   20:32   24:16   26:17   28:46    34:47   38:16    40:26   48:35   50:39 
                                           2:55     5:13     3:16    3:52    3:02    2:14    3:44    2:01    2:29     6:01    3:29     2:10    8:09    2:04 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          53:52    54:40                                                                                                    
                                           3:13     0:48                                                                                                    
    13 Anne Skovbaek             59:37    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(64)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Søllerød OK                         4:00     6:00     8:22   14:40   19:40   22:43   26:40   29:30   32:34    43:17   47:10    50:36   53:24   55:39 
                                           4:00     2:00     2:22    6:18    5:00    3:03    3:57    2:50    3:04    10:43    3:53     3:26    2:48    2:15 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          58:50    59:37                                                                                                    
                                           3:11     0:47                                                                                                    
    14 Freja Kliem             1:03:58    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(40)   8(41)   9(42)   10(58)  11(51)   12(61)  13(62)  14(63) 
       Farum OK                            4:14     6:31     9:09   15:41   22:57   28:04   31:43   34:24   37:06    44:25   49:08    53:31   56:42   59:27 
                                           4:14     2:17     2:38    6:32    7:16    5:07    3:39    2:41    2:42     7:19    4:43     4:23    3:11    2:45 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                        1:03:21  1:03:58                                                                                                    
                                           3:54     0:37                                                                                                    
    15 Jytte Olander Rasmusse  1:04:51    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       Allerød OK                      18:05:09    11:40    15:48   19:20   23:27   25:49   28:50   33:29   36:44    39:27   46:34    50:51   58:26 1:02:03 
                                       18:05:09              4:08    3:32    4:07    2:22    3:01    4:39    3:15     2:43    7:07     4:17    7:35    3:37 
                                         15(41)        M              *31     *33     *45     *44     *43     *34      *40     *41      *39     *35     *36 
                                        1:04:12  1:04:51          7:40:00 7:42:50 7:49:53 7:53:48 7:55:48 7:59:59 18:03:37 8:07:26 18:10:11 8:15:24 8:16:49 
                                           2:09     0:39                                                                                                    
                                            *46      *32      *31     *38     *47     *48     *49     *72     *64                                           
                                       18:19:43 18:23:17 18:25:10 8:32:08 8:35:22 8:38:20 8:39:52   35:46   54:47                                           
                                                                                                                                                            
    16 Eva Emanuelsson         1:15:57    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(64)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       Helsingborgs SOK                    5:02     7:45    10:42   22:58   27:49   32:03   37:43   40:43   45:16    48:13   54:54    59:58 1:06:40 1:12:17 
                                           5:02     2:43     2:57   12:16    4:51    4:14    5:40    3:00    4:33     2:57    6:41     5:04    6:42    5:37 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                        1:15:07  1:15:57                                                                                                    
                                           2:50     0:50                                                                                                    
    17 Tove Sonne Andersen     1:28:57    1(42)    2(58)    3(64)   4(61)   5(62)   6(63)   7(41)   8(31)   9(32)   10(44)  11(58)   12(51)  13(61)  14(40) 
       OKØST Birkerød                      2:17     9:01    13:15   16:50   19:43   22:54   26:57   35:23   38:13    41:23 1:01:29  1:13:17 1:19:47 1:24:42 
                                           2:17     6:44     4:14    3:35    2:53    3:11    4:03    8:26    2:50     3:10   20:06    11:48    6:30    4:55 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                        1:28:08  1:28:57                                                                                                    
                                           3:26     0:49                                                                                                    

       Anne Kaae-Nielsen       Fejlkl.    1(31)    2(32)    3(44)   4(58)   5(51)   6(61)   7(62)   8(63)   9(41)   10(42)  11(58)   12(64)  13(61)  14(40) 
       Søllerød OK                         6:00     7:52    10:00   16:12   18:59   24:49   27:07   28:51   31:45    33:56   39:26    45:40   48:18   55:14 
                                           6:00     1:52     2:08    6:12    2:47    5:50    2:18    1:44    2:54     2:11    5:30     6:14    2:38    6:56 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          -----    57:41                                                                                                    
                                                    2:27                                                                                                    



D5  (3)                                                                                     
                                              1        2        3       4       5       6       7       8       9       10      11       12      13      14 

     1 Kamma Aglund Andersen     49:14    1(70)    2(59)    3(31)   4(70)   5(55)   6(60)   7(70)   8(72)   9(73)   10(56)  11(74)   12(54)  13(75)  14(77) 
       OKØST Birkerød                      1:52     7:10    11:23   19:35   -----   -----   -----   22:05   26:56    31:49   35:30    38:39   41:46   45:21 
                                           1:52     5:18     4:13    8:12                            2:30    4:51     4:53    3:41     3:09    3:07    3:35 
                                         15(41)        M              *55     *60                                                                           
                                          48:45    49:14             3:11    4:23                                                                           
                                           3:24     0:29                                                                                                    
     2 Helle Brøchner Jønson     51:14    1(70)    2(59)    3(31)   4(70)   5(55)   6(60)   7(70)   8(72)   9(73)   10(56)  11(74)   12(54)  13(75)  14(77) 
       OK Roskilde                         2:09     4:09     6:40    9:20   11:14   12:59   15:02   17:46   24:01    30:28   35:05    38:46   42:06   46:18 
                                           2:09     2:00     2:31    2:40    1:54    1:45    2:03    2:44    6:15     6:27    4:37     3:41    3:20    4:12 
                                         15(41)        M                                                                                                    
                                          50:28    51:14                                                                                                    
                                           4:10     0:46                                                                                                    
     3 Mette Hørlyk Friis        53:47    1(70)    2(59)    3(31)   4(70)   5(55)   6(60)   7(70)   8(72)   9(73)   10(56)  11(74)   12(54)  13(75)  14(77) 
       Farum OK                            3:54    12:12    14:38   19:17   -----   -----   -----   21:57   27:03    32:21   36:19    40:06   43:38   48:52 
                                           3:54     8:18     2:26    4:39                            2:40    5:06     5:18    3:58     3:47    3:32    5:14 
                                         15(41)        M              *55     *60                                                                           
                                          52:55    53:47             5:44    7:28                                                                           
                                           4:03     0:52                                                                                                    



D4  (2)                                                                                     
                                              1        2        3       4       5       6       7       8       9       10      11       12      13      14 

     1 Janet Bentzen             40:18    1(59)    2(31)    3(42)   4(52)   5(40)   6(41)   7(42)   8(65)   9(64)   10(67)  11(63)   12(41)       M         
       OKØST Birkerød                      3:39     5:32     9:46   13:04   14:11   16:48   19:13   24:47   28:24    31:28   35:00    39:30   40:18         
                                           3:39     1:53     4:14    3:18    1:07    2:37    2:25    5:34    3:37     3:04    3:32     4:30    0:48         
     2 Jette Bachhausen        1:10:09    1(59)    2(31)    3(42)   4(65)   5(64)   6(67)   7(63)   8(41)   9(42)   10(52)  11(40)   12(41)       M         
       FIF Hillerød Orienteri              5:49    12:53    21:36   28:07   34:41   40:14   45:17   52:19   56:35  1:02:35 1:04:35  1:08:37 1:10:09         
                                           5:49     7:04     8:43    6:31    6:34    5:33    5:03    7:02    4:16     6:00    2:00     4:02    1:32         



H2  (32)                                                                                    
                                              1        2        3       4       5       6       7       8       9       10      11       12      13      14 

     1 Gustav L. Holmberg        36:01    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(69)   8(52)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       FIF Hillerød Orienteri              2:15     3:01     5:20    7:23    9:39   12:33   14:46   16:51   18:07    19:52   22:16    25:37   27:32   29:05 
                                           2:15     0:46     2:19    2:03    2:16    2:54    2:13    2:05    1:16     1:45    2:24     3:21    1:55    1:33 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          30:44    33:36    35:33   36:01                                                                                   
                                           1:39     2:52     1:57    0:28                                                                                   
     2 Mathias Buchgreitz        39:23    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Søllerød OK                         2:13     3:02     5:23    7:41    9:15   11:09   15:22   17:25   19:15    21:58   25:40    27:38   30:24   33:23 
                                           2:13     0:49     2:21    2:18    1:34    1:54    4:13    2:03    1:50     2:43    3:42     1:58    2:46    2:59 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          35:07    37:19    38:40   39:23                                                                                   
                                           1:44     2:12     1:21    0:43                                                                                   
     3 Hans Grønborg Nielsen     41:44    1(59)    2(49)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(69)   8(52)   9(41)   10(60)  11(43)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Allerød OK                          2:10     4:39     9:07   11:55   14:05   17:21   19:30   21:50   23:24    26:05   26:52    29:59   32:23   33:59 
                                           2:10     2:29     4:28    2:48    2:10    3:16    2:09    2:20    1:34     2:41    0:47     3:07    2:24    1:36 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          35:48    39:16    41:19   41:44                                                                                   
                                           1:49     3:28     2:03    0:25                                                                                   
     4 Magnus Andersen           41:50    1(59)    2(49)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(69)   8(52)   9(41)   10(60)  11(43)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Ballerup OK                         2:07     4:38     8:51   11:56   14:02   17:22   19:35   21:53   23:28    26:09   26:54    30:06   32:37   34:20 
                                           2:07     2:31     4:13    3:05    2:06    3:20    2:13    2:18    1:35     2:41    0:45     3:12    2:31    1:43 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          36:00    39:20    41:24   41:50                                                                                   
                                           1:40     3:20     2:04    0:26                                                                                   
     5 Tim Falck Weber           42:53    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:41     3:25     6:13    9:00   11:10   14:36   17:14   20:47   22:48    24:56   28:06    32:32   34:46   36:26 
                                           2:41     0:44     2:48    2:47    2:10    3:26    2:38    3:33    2:01     2:08    3:10     4:26    2:14    1:40 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          38:23    40:42    42:20   42:53                                                                                   
                                           1:57     2:19     1:38    0:33                                                                                   
     6 Valdemar Marager          43:34    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Allerød OK                          2:34     3:20     5:55    8:03    9:36   11:19   14:33   16:46   18:42    22:44   26:39    29:04   32:05   35:35 
                                           2:34     0:46     2:35    2:08    1:33    1:43    3:14    2:13    1:56     4:02    3:55     2:25    3:01    3:30 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          39:07    41:30    42:58   43:34                                                                                   
                                           3:32     2:23     1:28    0:36                                                                                   
     7 Lasse Hansen              46:09    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(69)   7(52)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Kildeholm OK                        2:27     3:16     5:52    8:29   10:08   13:10   15:36   17:12   19:22    23:06   26:41    29:00   32:06   35:37 
                                           2:27     0:49     2:36    2:37    1:39    3:02    2:26    1:36    2:10     3:44    3:35     2:19    3:06    3:31 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          38:09    43:41    45:41   46:09                                                                                   
                                           2:32     5:32     2:00    0:28                                                                                   
     8 Carsten Gemmer Hanghøj    46:19    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(69)   7(52)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Ballerup OK                         2:56     3:45     7:06    9:48   11:33   13:20   16:49   18:25   20:31    23:16   29:01    31:23   33:35   37:10 
                                           2:56     0:49     3:21    2:42    1:45    1:47    3:29    1:36    2:06     2:45    5:45     2:22    2:12    3:35 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          39:27    43:38    45:43   46:19                                                                                   
                                           2:17     4:11     2:05    0:36                                                                                   
     9 Tobias Olloz              46:23    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(69)   7(52)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:46     3:30     5:59    8:06    9:41   12:11   14:51   16:35   19:45    22:25   26:27    29:05   32:07   35:41 
                                           2:46     0:44     2:29    2:07    1:35    2:30    2:40    1:44    3:10     2:40    4:02     2:38    3:02    3:34 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          39:15    43:44    45:52   46:23                                                                                   
                                           3:34     4:29     2:08    0:31                                                                                   
    10 Asger Habekost Nielsen    46:38    1(59)    2(49)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(60)   10(43)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       OKØST Birkerød                      2:08     4:45     9:11   11:29   13:15   15:25   19:17   21:47   24:35    25:31   28:47    31:10   33:32   37:26 
                                           2:08     2:37     4:26    2:18    1:46    2:10    3:52    2:30    2:48     0:56    3:16     2:23    2:22    3:54 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          41:22    44:20    46:04   46:38                                                                                   
                                           3:56     2:58     1:44    0:34                                                                                   
    11 Rolf Valery               47:37    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(69)   8(52)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Tisvilde Hegn OK                16:37:23     3:54     7:53   10:12   12:33   16:41   19:49   22:48   24:35    26:55   29:54    34:34   37:16   39:09 
                                       16:37:23              3:59    2:19    2:21    4:08    3:08    2:59    1:47     2:20    2:59     4:40    2:42    1:53 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M             *41     *44     *43     *42      *41     *45      *46     *47     *48 
                                          41:12    44:36    47:06   47:37         6:08:58 6:09:38 6:10:15 6:10:54 16:11:21 6:12:31 16:13:19 6:14:02 6:14:32 
                                           2:03     3:24     2:30    0:31                                                                                   
                                            *50      *41      *56     *55     *58     *51     *55     *53     *58      *52     *40      *63     *62     *79 
                                       16:16:06 16:17:14 16:20:07 6:21:28 6:22:15 6:22:30 6:23:08 6:24:06 6:24:52 16:26:06 6:30:53 16:34:23 6:36:04 6:38:50 
                                                                                                                                                            
                                            *72      *74      *68     *76     *75     *69     *76     *78     *71      *76     *77      *70     *67     *66 
                                       16:40:55 16:43:52 16:46:08 6:46:51 6:48:17 6:49:33 6:50:37 6:52:12 6:53:24 16:54:16 6:57:43 16:58:10 6:59:51 7:02:10 
                                                                                                                                                            
                                            *65      *64      *59     *39                                                                                   
                                       17:03:24 17:07:35 17:09:26 7:14:09                                                                                   
                                                                                                                                                            
    12 Niels-Peter Vest Niels    47:42    1(59)    2(49)    3(53)   4(78)   5(38)   6(69)   7(52)   8(41)   9(60)   10(43)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Allerød OK                          2:27     5:11     9:47   12:46   14:45   17:29   19:58   21:38   24:40    25:33   28:44    31:29   33:36   37:00 
                                           2:27     2:44     4:36    2:59    1:59    2:44    2:29    1:40    3:02     0:53    3:11     2:45    2:07    3:24 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          39:24    44:37    47:10   47:42                                                                                   
                                           2:24     5:13     2:33    0:32                                                                                   
    13 Leif E. Larsen            48:18    1(59)    2(49)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(60)   10(43)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:22     5:10    10:01   12:25   14:51   17:28   21:18   23:27   26:18    27:09   30:52    33:25   36:03   39:59 
                                           2:22     2:48     4:51    2:24    2:26    2:37    3:50    2:09    2:51     0:51    3:43     2:33    2:38    3:56 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          43:13    46:03    47:45   48:18                                                                                   
                                           3:14     2:50     1:42    0:33                                                                                   
    14 Peter Steen Landsperg     49:00    1(59)    2(49)    3(53)   4(78)   5(38)   6(69)   7(52)   8(41)   9(60)   10(43)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:02     4:49     9:19   11:35   13:42   19:00   21:49   23:29   26:13    26:59   30:33    33:06   35:38   39:43 
                                           2:02     2:47     4:30    2:16    2:07    5:18    2:49    1:40    2:44     0:46    3:34     2:33    2:32    4:05 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M             *51     *77                                                           
                                          42:09    45:56    48:26   49:00           14:47   21:14                                                           
                                           2:26     3:47     2:30    0:34                                                                                   
    15 Steen T. Hasholt          49:04    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(69)   8(52)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Allerød OK                          3:17     4:12     7:26   10:00   12:38   16:27   19:41   22:56   24:42    27:07   30:27    35:09   37:42   39:38 
                                           3:17     0:55     3:14    2:34    2:38    3:49    3:14    3:15    1:46     2:25    3:20     4:42    2:33    1:56 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          42:17    46:00    48:33   49:04                                                                                   
                                           2:39     3:43     2:33    0:31                                                                                   
    16 Kent Pihl                 50:05    1(59)    2(49)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(69)   8(52)   9(41)   10(60)  11(43)   12(53)  13(78)  14(38) 
       OK Roskilde                         2:16     5:13    10:17   12:58   15:33   19:27   21:34   24:38   26:37    30:38   31:46    35:25   38:11   40:09 
                                           2:16     2:57     5:04    2:41    2:35    3:54    2:07    3:04    1:59     4:01    1:08     3:39    2:46    1:58 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M             *42                                                                   
                                          42:53    46:57    49:24   50:05           28:52                                                                   
                                           2:44     4:04     2:27    0:41                                                                                   
    17 Lars Lyngsø               50:40    1(59)    2(49)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(60)   10(43)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Allerød OK                          2:27     5:08     9:46   12:37   14:48   17:32   21:42   24:02   27:24    28:24   32:22    34:54   37:58   42:27 
                                           2:27     2:41     4:38    2:51    2:11    2:44    4:10    2:20    3:22     1:00    3:58     2:32    3:04    4:29 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          44:51    48:27    50:08   50:40                                                                                   
                                           2:24     3:36     1:41    0:32                                                                                   
    18 Jens Jørgen Hansen        50:46    1(59)    2(49)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(60)  11(43)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Farum OK                            2:48     6:18    11:54   15:14   18:05   22:22   24:22   27:59   30:17    33:11   34:12    37:40   40:59   43:03 
                                           2:48     3:30     5:36    3:20    2:51    4:17    2:00    3:37    2:18     2:54    1:01     3:28    3:19    2:04 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          45:15    48:20    50:13   50:46                                                                                   
                                           2:12     3:05     1:53    0:33                                                                                   
    19 Søren Sloth               52:20    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       FIF Hillerød Orienteri              3:04     3:52     7:25   10:47   12:43   15:00   20:05   22:35   24:52    28:10   32:57    35:57   39:00   43:14 
                                           3:04     0:48     3:33    3:22    1:56    2:17    5:05    2:30    2:17     3:18    4:47     3:00    3:03    4:14 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          45:26    49:32    51:51   52:20                                                                                   
                                           2:12     4:06     2:19    0:29                                                                                   
    20 Peter Reibert Hansen      52:23    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Allerød OK                         10:08    11:14    14:29   16:47   19:14   22:33   24:15   27:45   30:09    32:29   35:47    41:09   43:58   45:43 
                                          10:08     1:06     3:15    2:18    2:27    3:19    1:42    3:30    2:24     2:20    3:18     5:22    2:49    1:45 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          47:51    50:14    51:53   52:23                                                                                   
                                           2:08     2:23     1:39    0:30                                                                                   
    21 Adam Carlsen              53:49    1(59)    2(49)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(60)  11(43)   12(53)  13(78)  14(38) 
       OK Roskilde                         2:30     5:15     9:57   12:42   15:26   22:25   24:44   29:04   31:35    34:34   35:54    40:31   44:04   46:06 
                                           2:30     2:45     4:42    2:45    2:44    6:59    2:19    4:20    2:31     2:59    1:20     4:37    3:33    2:02 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          48:32    51:39    53:15   53:49                                                                                   
                                           2:26     3:07     1:36    0:34                                                                                   
    22 Sten Skytte Kirkegaard    57:32    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Tisvilde Hegn OK                    2:54     3:49     7:51   11:11   13:09   15:19   19:54   22:40   25:02    28:17   36:05    39:07   43:45   48:29 
                                           2:54     0:55     4:02    3:20    1:58    2:10    4:35    2:46    2:22     3:15    7:48     3:02    4:38    4:44 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          51:03    54:28    57:00   57:32                                                                                   
                                           2:34     3:25     2:32    0:32                                                                                   
    23 Morten Ploug              58:10    1(59)    2(49)    3(53)   4(78)   5(38)   6(39)   7(63)   8(41)   9(60)   10(43)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Ballerup OK                         2:34     5:36    12:15   15:03   17:24   20:39   25:49   28:56   32:54    34:08   38:00    41:23   44:29   49:43 
                                           2:34     3:02     6:39    2:48    2:21    3:15    5:10    3:07    3:58     1:14    3:52     3:23    3:06    5:14 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          52:48    55:44    57:34   58:10                                                                                   
                                           3:05     2:56     1:50    0:36                                                                                   
    24 Anders Marager          1:03:04    1(59)    2(49)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(60)  11(43)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Allerød OK                          3:47     8:36    12:57   15:24   19:43   23:36   26:04   30:39   33:29    42:30   43:32    47:59   51:17   53:58 
                                           3:47     4:49     4:21    2:27    4:19    3:53    2:28    4:35    2:50     9:01    1:02     4:27    3:18    2:41 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          56:38  1:00:34  1:02:22 1:03:04                                                                                   
                                           2:40     3:56     1:48    0:42                                                                                   
    25 Frede Lillelund         1:06:15    1(59)    2(49)    3(53)   4(78)   5(38)   6(69)   7(52)   8(41)   9(60)   10(43)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Søllerød OK                         3:04     7:16    13:05   16:25   21:19   24:49   28:00   31:11   35:09    36:24   40:37    44:53   48:15   54:00 
                                           3:04     4:12     5:49    3:20    4:54    3:30    3:11    3:11    3:58     1:15    4:13     4:16    3:22    5:45 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          56:51  1:02:32  1:05:34 1:06:15                                                                                   
                                           2:51     5:41     3:02    0:41                                                                                   
    26 Jesper Vestergaard      1:07:10    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(69)   8(52)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Søllerød OK                         3:33     4:46    10:04   13:39   16:46   22:39   26:01   31:57   34:22    37:57   42:12    48:19   51:44   54:41 
                                           3:33     1:13     5:18    3:35    3:07    5:53    3:22    5:56    2:25     3:35    4:15     6:07    3:25    2:57 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M                                                                                   
                                          57:35  1:03:25  1:06:19 1:07:10                                                                                   
                                           2:54     5:50     2:54    0:51                                                                                   
    27 Poul Henning Poulsen    1:15:22    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Tisvilde Hegn OK                    3:13     4:16     7:47   10:30   13:36   18:17   20:55   27:42   30:15    33:05   37:33    51:29 1:03:22 1:05:54 
                                           3:13     1:03     3:31    2:43    3:06    4:41    2:38    6:47    2:33     2:50    4:28    13:56   11:53    2:32 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M             *74                                                                   
                                        1:09:38  1:12:51  1:14:41 1:15:22           49:08                                                                   
                                           3:44     3:13     1:50    0:41                                                                                   
    28 Ivar Aagaard-Hansen     1:48:05    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Søllerød OK                         3:48     5:18    10:49   15:00   28:26   36:10   39:48   59:43 1:03:31  1:06:57 1:13:01  1:21:33 1:26:13 1:31:16 
                                           3:48     1:30     5:31    4:11   13:26    7:44    3:38   19:55    3:48     3:26    6:04     8:32    4:40    5:03 
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M             *51                                                                   
                                        1:36:16  1:44:35  1:47:21 1:48:05         1:33:52                                                                   
                                           5:00     8:19     2:46    0:44                                                                                   

       Kenn Basse              Fejlkl.    1(59)    2(49)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(60)  11(43)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Ballerup OK                        12:22    16:16    32:20   35:10   38:56   43:39   47:11   53:04   58:41  1:03:02 1:04:01  1:08:52 1:12:08   ----- 
                                          12:22     3:54    16:04    2:50    3:46    4:43    3:32    5:53    5:37     4:21    0:59     4:51    3:16         
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                        1:20:07  1:23:14  1:25:12 1:25:51                                                                                   
                                           7:59     3:07     1:58    0:39                                                                                   
       Peter Becker            Fejlkl.    1(60)    2(43)    3(53)   4(78)   5(38)   6(69)   7(52)   8(41)   9(59)   10(49)  11(53)   12(35)  13(37)  14(38) 
       Søllerød OK                         3:52     4:52     9:14   11:43   13:49   17:05   19:45   21:44   24:23    28:00   -----    37:24   42:24   47:14 
                                           3:52     1:00     4:22    2:29    2:06    3:16    2:40    1:59    2:39     3:37             9:24    5:00    4:50 
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M             *74                                                                   
                                          49:48    55:17    58:09   58:44           35:06                                                                   
                                           2:34     5:29     2:52    0:35                                                                                   
       Svend-Erik Jepsen       Fejlkl.    1(59)    2(49)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(39)   8(63)   9(41)   10(60)  11(43)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Søllerød OK                         2:20     5:21    11:05   13:48   16:45   21:33   24:07   28:26   31:18    -----   -----    -----   -----   ----- 
                                           2:20     3:01     5:44    2:43    2:57    4:48    2:34    4:19    2:52                                           
                                         15(69)   16(52)   17(41)       M                                                                                   
                                          -----    -----    -----   57:51                                                                                   
                                                                    26:33                                                                                   
       Alex Ottesen            Fejlkl.    1(60)    2(43)    3(53)   4(35)   5(37)   6(38)   7(69)   8(52)   9(41)   10(59)  11(49)   12(53)  13(78)  14(38) 
       Ballerup OK                        29:32    30:22    35:04   -----   -----   39:33   -----   -----   50:06    -----   -----    -----   -----   ----- 
                                          29:32     0:50     4:42                    4:29                   10:33                                           
                                         15(39)   16(63)   17(41)       M             *59     *49     *53     *35      *37     *38      *69     *52     *41 
                                          -----    -----    -----   50:51            2:13    4:48    9:16   11:59    14:13   17:34    20:34   23:14   24:54 
                                                                     0:45                                                                                   
                                            *55      *78      *39     *63                                                                                   
                                          27:02    37:38    43:14   47:45                                                                                   
                                                                                                                                                            








Se indbydelse, Instruktion, Startliste og Resultater via menuen til venstre.


Gå til toppen!




Revisionsdato: 3. marts 2019